Philips 77OLED810 12 (2025) | 100 Hz Televisies | Beeld&Geluid Televisies | 8718863046777 - Foto 1Philips 77OLED810 12 (2025) | 100 Hz Televisies | Beeld&Geluid Televisies | 8718863046777 - Foto 2Philips 77OLED810 12 (2025) | 100 Hz Televisies | Beeld&Geluid Televisies | 8718863046777 - Foto 3
Philips 77OLED810 12 (2025) | 100 Hz Televisies | Beeld&Geluid Televisies | 8718863046777 - Thumbnail 1Philips 77OLED810 12 (2025) | 100 Hz Televisies | Beeld&Geluid Televisies | 8718863046777 - Thumbnail 2Philips 77OLED810 12 (2025) | 100 Hz Televisies | Beeld&Geluid Televisies | 8718863046777 - Thumbnail 3
Philips 77OLED810 12 (2025) | 100 Hz Televisies | Beeld&Geluid Televisies | 8718863046777
Beschikbaar voor 2.529,- tot 3.299,- bij 3 shops:
Verzendkosten: Gratis
Retourneren: Gratis
Levertijd: Voor 23:59 besteld, volgende werkdag in huis
Betaalmethodes: iDEALApple PayVisaMastercard
Retourneren: 14 dagen gratis
Levertijd: Voor 17:00 besteld, volgende dag in huis
Betaalmethodes: iDEALKlarnaVisaMastercardin3
Verzendkosten: Gratis
Retourneren: 14 dagen
Levertijd: Voor 22:00 besteld, morgen in huis
Betaalmethodes: iDEALPayPalApple PayGoogle PayKlarnaVisaMastercardBancontant
Specificaties
Merk Philips
Categorie Televisies, Elektronica en gadgets
Omschrijving
Philips 77OLED810 Ambilight (2025) OLED TV
Voordelen van de Philips 77OLED810 Ambilight
* OLED_EX-paneel met een piekhelderheid tot 1500 nits voor levendige beelden
* P5 AI Perfect Picture Engine voor optimale beeldverwerking en realistische kleuren
* 3-zijdige Ambilight-technologie voor een meeslepende kijkervaring
* 144 Hz verversingssnelheid en HDMI 2.1-ondersteuning voor vloeiende gamingprestaties
* 70W 2.1 geluidssysteem met ingebouwde subwoofer en Dolby Atmos-ondersteuning
Adembenemende beeldkwaliteit
77 inch 4K OLED Smart-tv